Info/Zakup licencji:796 326 306

KOŃCZYMY SEZON 2023

15 października, 2023

Jak każdej jesieni w dwie kolejne soboty  to jest 7 i 14 października  solidarnie zameldowaliśmy się w pobliżu stawów hodowlanych i  dokonaliśmy przeglądu naszych hodowlanych sukcesów  Łącznie z obu odchowalników odłowiliśmy około 2300, w dużej części wymiarowych już karpi i zasililiśmy nimi zbiorniki dolny i górny. Jest więc nadzieja, że w przyszłym sezonie zarówno członkowie naszego Stowarzyszenia jak i nasi goście będą  mogli przyjemnie spędzać czas nad wodą ciesząc się wędkarskimi sukcesami. 

Wszystkim kolegom, którzy w roku 2023 gościnnie korzystali z możliwości wędkowania nad zbiornikami naszego Stowarzyszenia serdecznie dziękujemy, pozostając w nadziei, że w roku bieżącym nie doznali zawodu i będą chcieli skorzystać z naszej oferty w roku przyszłym.

Serdecznie zachęcamy do systematycznego zaglądania na naszą stronę gdzie na bieżąco będziemy informowali o  ważnych dla wędkujących decyzjach  podejmowanych przez Zarząd SSWiW w Pilicy. 

Zarząd SSWiW w Pilicy

Uwaga
W zakładce „Galeria” możesz obejrzeć fotoreportaż z akcji odłowów.