Info/Zakup licencji:796 326 306

Zostań naszym sponsorem

18 maja, 2024

Drodzy Przyjaciele.

W bieżącym roku Stowarzyszenia Sportów Wodnych i Wędkarstwa w Pilicy (SSWiW w Pilicy) obchodzi jubileusz 40 lecia działalności. Nasza misja to promowanie aktywnego stylu życia, propagowanie sportów wodnych oraz ochrona środowiska naturalnego. Od wielu lat pracujemy społecznie dbając o to aby otoczenie zbiorników wodnych z których wszyscy jesteśmy dumni i wszyscy korzystamy były zadbane i czyste i aby związana z nimi fauna i flora nie ulegały degradacji. Wszystko to nie byłoby możliwe bez Waszego wsparcia i zaangażowania.

Jeśli jesteście gotowi wesprzeć nasze działania finansowo, każda wpłata będzie miała ogromne znaczenie dla naszej społeczności. Pieniądze zebrane w ramach tej inicjatywy zostaną przeznaczone na rozwój naszych programów, organizację zawodów, inicjatyw społecznych oraz działania na rzecz ochrony wód i przyrody.

Aby wesprzeć nasze Stowarzyszenie, wystarczy dokonać przelewu na nasze konto bankowe  82845000050040040006510001 z dopiskiem „Wsparcie SSWiW w Pilicy”. Za każdą, nawet najmniejszą przelaną kwotę, będziemy wdzięczni i wykorzystamy ją do kontynuowania naszej misji.

Dziękujemy Wam za wszystko, co robicie dla naszej społeczności i za każde wsparcie, które nam oferujecie. Razem możemy osiągnąć naprawdę wielkie rzeczy!

Z pozdrowieniami,
Zespół SSWiW w Pilicy